Haydar Dümen’e Gelen Beyin Yakan Sorular

Dünyanın En Zengin 10 Porno Yıldızı

Lexington Steele Kimdir?

Olmadık Yerlerde Seks Yaparken Hastanelik Olan 10 Çift

İnstagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Teknoloji 2 Ekim, 13:39'de eklendi

İnstagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Akıllı telefonların artması ile birlikte kullanıcıların da her zamankinden daha fazla arttığı görülüyor. Çok büyük bir rağbet gören sosyal medya hesapları artık herkesin kolay yoldan ulaşabileceği bir mecra haline gelmiş bulunuyor. Bu hesaplardan biri de İnstgram hesabıdır. Şu anda İnstgram hesabına sahip olan yediden yetmişe birçok insan bulunuyor. Birçok değişik özelliğin gelmesinin yanı sıra önceden İnstagram hesaplarının son görülme hali bulunmamaktaydı. Ancak şu an kullanıcılar çok basit bir işlemle bu hesaplarda oynama yaparak son görülme açıp kapatma işlemi yapabilirler.

İnstgram Son Görülme Nedir?

İnstgram hesabı ufak kullanıcı hesaplarının yanı sıra büyük fenomenlerin de kullandığı bir sosyal hesaptır. Şu anda magazinde olup biten bütün olaylar, haberler, gündem, direkt olarak ilk İnstgram hesaplarında en ön sıralara düşüyor. Bütün sanatçıların, televizyon reklamcılarının, işverenlerin, holding sahibi büyük firmaların kullanıcıları İnstgram’dan tüm camiaya hitap ediyorlar. İnstgram’da bizleri çok iyi bilen bir kesim, az bilen bir kesim ve hiç bilmeyen bir kesim bulunuyor. Bu insanlarla tanışma imkanına sosyal medya hesapları aracılığı ile kavuşuluyor. İnstgram üzerinden sohbet etme de bunlardan sadece bir tanesidir. Yani bu şu demek oluyor; en son ne zaman İnstgram’a giriş yapıldığını, en son ne zaman İnstgram’dan çıkış yapıldığını gösteren yeşil renkte yuvarlak bir ibaredir. Bu ibare siz açık olmasını istediğiniz zaman kişilerinize sizin ne zaman aktif olduğunuzu gösterir.

İnstgram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

İnstgram son görülme kapatılmak istendiğinde; resminizin bulunduğu profil kısmına girildiğinde sağ üst köşede üç çizgi üs üste bulunuyor. O çizgiye tıklandığında en atta ayarlar kısmı mevcuttur. Ayarlar tuşuna basılıp hareket durumunu göster seçeneği tıklanır ve mavi ışık yandığında İnstgram son görülmeniz açık haline gelmiş bulunur. Bu işaret tekrar tıklandığında gri renk olur ve kapatılmış olur. Akıllı telefonların ve sosyal medya hesaplarının vermiş olduğu yeni değişimler sürecinde devamlı olarak telefonlar kendisini güncellemeye alıyor. Siz istemeseniz dahi bütün hesaplar sil baştan yeni sürüme geçildiğinden bazen farklılık gösterebilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Cowlook Oyun Oynayarak Para Kazan

Cowlook Oyun Oynayarak Para Kazan

0
0
20 Aralık, 11:30
Elektriğin Mucidi Kimdir?

Elektriğin Mucidi Kimdir?

0
0
7 Ekim, 13:49